KIM JESTEŚMY?

Firma MT Kaczmarek powstała w latach 90-tych w Sieroszewicach koło Ostrowa Wielkopolskiego.

Założycielem jest Józef Kaczmarek - pasjonat meblarstwa od najmłodszych lat. Dzięki wieloletniej praktyce poznał sekrety produkcji mebli tapicerowanych od deski. Wypracowane nawyki, wrażliwość, szacunek do materiału i dbałość o każdy detal zaowocowały zdobyciem tytułu mistrzowskiego w zawodzie tapicera.

Marzenie o własnym zakładzie produkcyjnym z biegiem czasu stało się rzeczywistością. Początkowo mały zespół dziś liczy ponad 400 pracowników. Prace nad naszymi meblami zaczynamy w fazie projektowej, pierwszy szkic, dobór odpowiednich materiałów i tkanin, wytworzenie elementów konstrukcyjnych. W końcu produkcja pierwszego wzoru i dostarczenie do klienta.

Kompleksowa obsługa pozwala nam na projekt, produkcję i sprzedaż mebli najwyższej jakości. To coś więcej niż estetyka, klasyczne piękno czy nowoczesny design. Stawiamy przede wszystkim na rzemiosło i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Pozwoliło nam to na zdobycie szerokiego grona zadowolonych klientów i stałych odbiorców na całym świecie. Obecnie cieszymy się zaufaniem i współpracą z firmami w Niemczech, Holandii, Danii, Mołdawii, Anglii i USA.

Nasza fabryka

Miarą sukcesu jest ilość naszych zadowolonych klientów, dbamy o to aby ta lista stale się wydłużała. Dokładamy wszelkich starań by meble wychodzące spod naszych skrzydeł były najwyższej jakości, pomaga nam w tym fakt że jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie. Posiadamy wiedzę i możliwości, by każdy etap produkcji spełniał przyjęte przez nas standardy.

NASZ TARTAK

Każdy mebel potrzebuje solidnej podstawy.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę selekcjonerów dbających o to, aby do naszego tartaku trafiało drewno tylko najwyższej jakości z lasów państwowych

BEZPIECZNY TRANSPORT

Własny transport oraz zespół logistyków dba, aby wszystkie zamówienia były realizowane na czas. Dzięki pełnej kontroli nad procesem realizacji zamówienia, mamy pewność, że nasze meble nie zaginą w transporcie i zostaną dostarczone do klienta bez uszkodzeń

DZIAŁ ROZWOJU

Posiadamy wysoce wykwalifikowany i rozwinięty dział rozwoju z własną modelarnią. W tym miejscu powstają pierwsze pomysły i szkice nowych wzorów.

Również tutaj możemy stworzyć indywidualny projekt dostosowany do potrzeb naszych klientów, których wspieramy praktyczną wiedzą oraz doświadczeniem tak, aby stworzyć dla nich "mebel idealny"

PRODUKCJA NÓG MEBLOWYCH

"Kto się nie rozwija, ten się cofa". Kierując się tą dewizą postanowiliśmy wyróżnić się na tle innych firm rozpoczynając w naszej fabryce produkcje nóg meblarskich. Dzięki temu staliśmy się jeszcze bardziej niezależni, co więcej tworzymy nowe, autorskie projekty, których być może nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

NASZE TKANINY

Naszą firmę wspierają najwięksi dystrybutorzy tkanin. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom i kontrahentom szeroką gamę tkanin obiciowych i dekoracyjnych.

Bazujemy na nowoczesnym wzornictwie, zróżnicowanych fakturach i szerokiej gamie kolorystycznej

Skontaktuj się z nami

Firma MT Kaczmarek istnieje na rynku polskim już od dwudziestu lat. Firma łączy tradycję, doświadczenie, jakość i innowację. Oferujemy doskonałe produkty w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do współpracy.

Napisz do nas
keyboard_arrow_up